Košík UH NESTA stohovatelný 38x33x12,7 cm bílá , L
Košík využijete v kuchyni na uložení potravin (brambory, cibule, ovoce), ve špajzu, všude v domácnosti, v dílně, v koupelně na uložení drobností... Košíky jsou stohovatelné – na dně košíku jsou v každém rohu vysunovací klapky, které umožňují košíky…
Cena: 79 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Košík využijete v kuchyni na uložení potravin (brambory, cibule, ovoce), ve špajzu, všude v domácnosti, v dílně, v koupelně na uložení drobností... Košíky jsou stohovatelné – na dně košíku jsou v každém rohu vysunovací klapky, které umožňují košíky skládat na sebe.
Parametry:
| Výrobce | Orion |
| Barva | bílá |
| Hloubka | 33 cm |
| Hmotnost | 0,46 kg |
| Materiál | plast |
| Šířka | 38 cm |
| Velikost | L |
| Výška | 12,7 cm |




