Jídelní stůl Sablin Travertine
Jídelní stůl Sablin Travertine promění vaši jídelnu v elegantní a útulný prostor. Deska z melaminem potažené dřevotřísky v atraktivním dekoru travertinu působí luxusně a zároveň nabízí vysokou odolnost pro každodenní používání. Robustní konstrukce… Více...
Cena: 4 109 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Jídelní stůl Sablin Travertine promění vaši jídelnu v elegantní a útulný prostor. Deska z melaminem potažené dřevotřísky v atraktivním dekoru travertinu působí luxusně a zároveň nabízí vysokou odolnost pro každodenní používání. Robustní konstrukce se sílou 25 mm zajišťuje stabilitu, zatímco velkorysé rozměry poskytují pohodlí při běžném rodinném stolování i při slavnostních příležitostech. Jemný, přírodní vzhled stolu krásně doplní moderní i skandinávské interiéry.Parametry produktu
materiál: 100% melaminem potažená dřevotříska
síla desky: 25 mm
rozměry: 180 × 75 × 89,5 cm
barva: travertin
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | béžová |
| Dekor | travertin |
| Hloubka | 89,5 cm |
| Šířka | 180 cm |
| Výška | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




