Jídelní stůl Sablin Walnut
Jídelní stůl Sablin Walnut promění vaši jídelnu v elegantní a útulný prostor. Deska z melaminem potažené dřevotřísky v teplém dekoru ořechu působí sofistikovaně a zároveň nabízí vysokou odolnost pro každodenní používání. Robustní konstrukce se… Více...
Cena: 4 109 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Jídelní stůl Sablin Walnut promění vaši jídelnu v elegantní a útulný prostor. Deska z melaminem potažené dřevotřísky v teplém dekoru ořechu působí sofistikovaně a zároveň nabízí vysokou odolnost pro každodenní používání. Robustní konstrukce se sílou 25 mm zajišťuje stabilitu, zatímco velkorysé rozměry poskytují pohodlí při běžném rodinném stolování i při slavnostních příležitostech. Přirozený dřevodekor dodá interiéru harmonii a snadno se kombinuje s různými styly zařízení.Parametry produktu
materiál: 100% melaminem potažená dřevotříska
síla desky: 25 mm
rozměry: 180 × 75 × 89,5 cm
barva: ořech
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | tmavě hnědá |
| Dekor | ořech |
| Hloubka | 89,5 cm |
| Šířka | 180 cm |
| Výška | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




