Konferenční stolek Orion White
Konferenční stolek Orion White je moderní a elegantní doplněk do obývacího pokoje. Je vyroben z odolné melaminem potažené dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm, která zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Bílé provedení s čistými liniemi podtrhuje… Více...
Cena: 2 949 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Konferenční stolek Orion White je moderní a elegantní doplněk do obývacího pokoje. Je vyroben z odolné melaminem potažené dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm, která zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Bílé provedení s čistými liniemi podtrhuje nadčasový a svěží vzhled, který se snadno kombinuje s různými styly interiéru. Díky jednoduché montáži a praktickým rozměrům se stane ideálním středobodem vašeho domova.Parametry a specifikace
materiál: 100% melaminovaná dřevotřísková deska
tloušťka desky: 18 mm
rozměry: 90 × 60 × 30 cm
rozměry: 85 × 30 × 35 cm
barva: bílá
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | bílá |
| Hloubka | 60 cm |
| Hmotnost | 16,98 kg |
| Nosnost | 25 kg |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 30 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




