Sada barových židlí Enox Anthracite and Gold, 2 ks, 2 ks
Stylový set dvou barových židlí v kombinaci antracitové tkaniny Babyface a zlatých kovových nohou dodá každému prostoru nádech elegance a originality. Moderní design vynikne u kuchyňského ostrůvku i v domácím baru, kde působí jako designový doplněk… Více...
Cena: 8 289 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Stylový set dvou barových židlí v kombinaci antracitové tkaniny Babyface a zlatých kovových nohou dodá každému prostoru nádech elegance a originality. Moderní design vynikne u kuchyňského ostrůvku i v domácím baru, kde působí jako designový doplněk i praktické sezení.Sedák ve výšce 71 cm je ideální pro pohodlné stolování u vyšších pultů. O příjemné posezení se stará měkčí pěna v opěrce (18 DNS) a pevnější výplň v sedáku (22 DNS), která poskytuje potřebnou podporu při každodenním používání. Kvalitní kovová konstrukce navíc zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost.Elegantní vzhled doplněný o jemné detaily v barvách antracitu a zlata se snadno kombinuje s moderním i klasickým interiérem. Díky pevnému provedení a kompaktní velikosti se židle hodí i do menších prostor.Parametry a specifikace:
Výška sedáku: 71 cm
Rám: 100 % kov
Tkanina: Babyface
Výplň: 18 DNS pěna (opěradlo), 22 DNS pěna (sedák)
Barva: Antracitová a zlatá
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | antracitová |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 12,35 kg |
| Nosnost | 90 kg |
| Počet kusů v sadě | 2 ks |
| Šířka | 46 cm |
| Velikost | 2 ks |
| Výška | 102 cm |
| Země původu | Made in Türkiye |




