Lavice Nu Bench Coral
Lavice Nu Bench Coral je elegantní a pohodlný doplněk do moderního interiéru. Čalounění z měkké teddy látky v oranžové barvě působí teple a stylově. Stabilní konstrukce z bukového dřeva a kvalitní pěnová výplň s hustotou 22 DNS zaručují dlouhou… Více...
Cena: 5 049 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Lavice Nu Bench Coral je elegantní a pohodlný doplněk do moderního interiéru. Čalounění z měkké teddy látky v oranžové barvě působí teple a stylově. Stabilní konstrukce z bukového dřeva a kvalitní pěnová výplň s hustotou 22 DNS zaručují dlouhou životnost i pohodlí při sezení. Ideální do ložnice, předsíně nebo obývacího pokoje.Parametry:
Materiál rámu: bukové dřevo
Typ tkaniny: teddy, 100% polyester
Šířka: 106 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 46 cm
Tloušťka sedáku: 22 cm
Hustota pěny: 22 DNS
Barva: oranžová
Parametry:
| Výrobce | Atelier del Sofa |
| Barva | oranžová |
| Hloubka | 46 cm |
| Hmotnost | 10,45 kg |
| Nosnost | 60 kg |
| Šířka | 106 cm |
| Výška | 45 cm |
| Země původu | Made in Türkiye |




