Botník One Walnut
Botník One Walnut je elegantní a praktické řešení pro přehledné uložení obuvi v předsíni i ložnici. Teplý dekor ořech dodává nábytku příjemný a nadčasový vzhled, který se snadno kombinuje s různými styly interiéru. Botník pomáhá udržet prostor… Více...
Cena: 4 909 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Botník One Walnut je elegantní a praktické řešení pro přehledné uložení obuvi v předsíni i ložnici. Teplý dekor ořech dodává nábytku příjemný a nadčasový vzhled, který se snadno kombinuje s různými styly interiéru. Botník pomáhá udržet prostor čistý, uspořádaný a vizuálně sjednocený.Korpus je vyroben z melaminem potažené dřevotřískové desky, která zajišťuje dobrou odolnost a dlouhou životnost. Pevná konstrukce s tloušťkou 18 mm poskytuje stabilitu při každodenním používání. Kovové nohy botník lehce nadzvedávají, přispívají ke stabilitě a zároveň chrání podlahu před poškozením. Díky svým rozměrům nabízí dostatek prostoru pro uložení obuvi, aniž by působil robustně.Parametry a důležité informace:
typ výrobku: botník / skříňka na boty
materiál: 100% melaminem potažená dřevotřísková deska
tloušťka desky: 18 mm
rozměry: šířka 74,8 cm, výška 90,4 cm, hloubka 35,5 cm
nohy: kovové
údržba: snadno omyvatelný povrch
barva/dekor: ořech
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | hnědá |
| Dekor | ořech |
| Hloubka | 35,5 cm |
| Šířka | 74,8 cm |
| Výška | 90,4 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




