Jídelní stůl Milan Walnut and Anthracite
Jídelní stůl Milan Walnut and Anthracite je moderním a elegantním doplňkem každé jídelny. Kombinuje desku z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm s pevnými suntalamovými nohami, které zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Stylové… Více...
Cena: 3 669 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Jídelní stůl Milan Walnut and Anthracite je moderním a elegantním doplňkem každé jídelny. Kombinuje desku z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm s pevnými suntalamovými nohami, které zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Stylové spojení ořechové a antracitové barvy dodává prostoru nadčasový charakter a působí mimořádně sofistikovaně. Praktická odkládací plocha o výšce 9 cm umožňuje mít drobné jídelní potřeby vždy po ruce, aniž by rušily vzhled stolu.Parametry produktu
materiál: 100% melaminem potažená dřevotříska
tloušťka desky: 18 mm
nohy: suntalamové
rozměry stolu: 145 × 75 × 88 cm
odkládací plocha: 42,9 cm, výška 9 cm
barva: ořech + antracit
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | antracitová |
| Dekor | ořech |
| Hloubka | 88 cm |
| Šířka | 145 cm |
| Výška | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




