Rozkládací jídelní stůl Inci Walnut
Rozkládací jídelní stůl Inci Walnut přinese do vaší jídelny teplo přírodního dekoru a tradiční elegantní vzhled. Deska z melaminem potažené dřevotřísky je odolná, snadno se udržuje a krásně ladí s jemným odstínem ořechu. Plastové nohy jsou stabilní… Více...
Cena: 6 529 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Rozkládací jídelní stůl Inci Walnut přinese do vaší jídelny teplo přírodního dekoru a tradiční elegantní vzhled. Deska z melaminem potažené dřevotřísky je odolná, snadno se udržuje a krásně ladí s jemným odstínem ořechu. Plastové nohy jsou stabilní a lehké, což usnadňuje manipulaci a zároveň zaručuje pevnost při každodenním používání. Díky praktické rozkládací funkci lze stůl rychle rozšířit a vytvořit dostatek místa pro větší počet hostů.Parametry produktu
materiál: 100% melaminem potažená dřevotříska
nohy: plast
rozměry: 129 × 79 × 80 cm
rozměry po rozložení: 157 cm
nosnost: 50 kg
barva: ořech
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | tmavě hnědá |
| Dekor | ořech |
| Hloubka | 80 cm |
| Nosnost | 50 kg |
| Šířka | 129 cm |
| Výška | 79 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




