Skříňka Dune White
Skříňka Dune White působí svěže, elegantně a moderně. Její čistě bílý povrch dodává interiéru pocit prostoru, světla a lehkosti, takže se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice či předsíně. Geometrické linie na dvířkách podtrhují moderní… Více...
Cena: 6 589 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Skříňka Dune White působí svěže, elegantně a moderně. Její čistě bílý povrch dodává interiéru pocit prostoru, světla a lehkosti, takže se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice či předsíně. Geometrické linie na dvířkách podtrhují moderní charakter a dodávají nábytku osobitý styl.Vyrobena z 100% melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, skříňka zaručuje vysokou pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Kovové nohy zajišťují stabilní konstrukci a elegantní vzhled, zatímco tiché závěsné panty umožňují pohodlné a tiché zavírání dvířek.S rozměry 123 × 62,4 × 35 cm nabízí dostatek úložného prostoru pro dekorace, knihy či každodenní potřeby. Díky minimalistickému bílému provedení se snadno kombinuje s ostatním nábytkem a krásně rozjasní každý interiér.Parametry a specifikace
materiál: 100% melaminem potažená dřevotříska
tloušťka materiálu: 18 mm
rozměry (š × v × h): 123 × 62,4 × 35 cm
výška nohou: 15 cm
nosnost: 60 kg
barva: bílá
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | bílá |
| Hloubka | 35 cm |
| Nosnost | 60 kg |
| Šířka | 123 cm |
| Výška | 62,4 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




