Jídelní stůl Safir Walnut
Jídelní stůl Safir Walnut vnese do vaší jídelny příjemnou kombinaci rustikální atmosféry a industriálního stylu. Deska z melaminem potažené dřevotřísky působí teple a přirozeně, zatímco kovové nohy dodávají stolu stabilitu i moderní charakter. Je… Více...
Cena: 5 439 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Jídelní stůl Safir Walnut vnese do vaší jídelny příjemnou kombinaci rustikální atmosféry a industriálního stylu. Deska z melaminem potažené dřevotřísky působí teple a přirozeně, zatímco kovové nohy dodávají stolu stabilitu i moderní charakter. Je ideální pro menší jídelny či kuchyňské kouty a pohodlně usadí až čtyři osoby. Nadčasový ořechový dekor vytváří útulné prostředí, které vybízí k rodinnému stolování i setkání s přáteli.Parametry produktu
materiál: 100% melaminem potažená dřevotříska
nohy: kovové
rozměry: 80 × 75 × 80 cm
barva: ořech
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | tmavě hnědá |
| Dekor | ořech |
| Hloubka | 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




