Polička Phala Black and Walnut
Polička Phala Black and Walnut je kompaktní nástěnná police v industriálním stylu, která kombinuje přírodní smrkové dřevo v tmavém ořechovém odstínu s kovovou konstrukcí v černé barvě. Minimalistický trojúhelníkový rám působí lehce, ale zároveň… Více...
Cena: 359 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Polička Phala Black and Walnut je kompaktní nástěnná police v industriálním stylu, která kombinuje přírodní smrkové dřevo v tmavém ořechovém odstínu s kovovou konstrukcí v černé barvě. Minimalistický trojúhelníkový rám působí lehce, ale zároveň pevně, takže police funguje nejen jako praktická odkládací plocha, ale i jako výrazný dekorativní prvek. Skvěle se hodí do moderních, industriálních i vintage interiérů a nabídne místo pro svíčky, drobné dekorace, malé rostliny nebo suvenýry. Každý kus dřeva má jedinečnou kresbu, což podtrhuje autentický charakter police. Určena je k pevné montáži na zeď.Parametry:
materiál police: 100% smrkové dřevo
tloušťka dřeva: 10 mm
materiál konstrukce: 100% kov
tloušťka kovu: 1,5 mm
barva: černá / tmavý ořech
šířka: 27 cm
výška: 30 cm
hloubka: 15 cm
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | tmavě hnědá |
| Dekor | ořech |
| Hloubka | 15 cm |
| Nosnost | 3 kg |
| Šířka | 27 cm |
| Výška | 30 cm |
| Země původu | Made in Türkiye |




