Jídelní stůl Sandalf Marmo Black and White
Jídelní stůl Sandalf Marmo Black and White vyniká nadčasovou kombinací černé a bílé s efektem mramoru, která působí elegantně a moderně zároveň. Jednoduché linie a kontrastní provedení snadno zapadnou do minimalistického i moderního interiéru a… Více...
Cena: 2 399 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Jídelní stůl Sandalf Marmo Black and White vyniká nadčasovou kombinací černé a bílé s efektem mramoru, která působí elegantně a moderně zároveň. Jednoduché linie a kontrastní provedení snadno zapadnou do minimalistického i moderního interiéru a vytvoří výrazný, ale stále vyvážený jídelní kout.Stůl je vyroben ze 100% melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, která zajišťuje odolnost a snadnou údržbu. Kovové nohy dodávají konstrukci stabilitu a zároveň podtrhují moderní charakter. Rozměry jsou ideální pro každodenní stolování i příležitostná posezení.Parametry a specifikace:
materiál desky: 100% melaminem potažená dřevotříska
tloušťka desky: 18 mm
nohy: kovové
šířka: 90 cm
výška: 75 cm
hloubka: 90 cm
barva: černá a bílá
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | světle šedá |
| Dekor | dub |
| Hloubka | 90 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




