Jídelní stůl Sandalf Shiny White
Jídelní stůl Sandalf Shiny White působí čistě, svěže a nadčasově. Celobílé provedení v kombinaci s jednoduchými liniemi vytváří elegantní jídelní kout, který se snadno sladí s moderním, minimalistickým i skandinávským interiérem a opticky projasní… Více...
Cena: 2 399 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Jídelní stůl Sandalf Shiny White působí čistě, svěže a nadčasově. Celobílé provedení v kombinaci s jednoduchými liniemi vytváří elegantní jídelní kout, který se snadno sladí s moderním, minimalistickým i skandinávským interiérem a opticky projasní celý prostor.Deska z 100% melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm je navržena pro každodenní používání a snadnou údržbu. Kovové nohy dodávají konstrukci stabilitu a dlouhou životnost. Rozměry stolu poskytují dostatek místa pro pohodlné stolování i pracovní využití.Parametry a specifikace:
materiál desky: 100% melaminem potažená dřevotříska
tloušťka desky: 18 mm
nohy: kovové
šířka: 90 cm
výška: 75 cm
hloubka: 90 cm
barva: bílá
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | bílá |
| Dekor | lesk |
| Hloubka | 90 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




