Jídelní stůl Sandalf Caucasian Oak
Jídelní stůl Sandalf Caucasian Oak přináší do interiéru výrazný industriální styl v kombinaci s přirozeným dekorem kavkazského dubu. Pevná konstrukce a jednoduché linie vytvářejí nadčasový celek, který se hodí do moderní jídelny, kuchyňského koutu… Více...
Cena: 2 399 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Jídelní stůl Sandalf Caucasian Oak přináší do interiéru výrazný industriální styl v kombinaci s přirozeným dekorem kavkazského dubu. Pevná konstrukce a jednoduché linie vytvářejí nadčasový celek, který se hodí do moderní jídelny, kuchyňského koutu i otevřeného obytného prostoru.Stůl je vyroben ze 100% melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, doplněné o kovové nohy, které zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Díky kompaktním rozměrům je ideální pro každodenní stolování i příjemná setkání s rodinou či přáteli.Parametry a specifikace:
materiál desky: 100% melaminem potažená dřevotříska
tloušťka desky: 18 mm
nohy: kovové
šířka: 90 cm
výška: 75 cm
hloubka: 90 cm
barva: Caucasian Oak (kavkazský dub)
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Označení | 88972 |
| Barva | hnědá |
| Dekor | dub |
| Hloubka | 90 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




