Pracovní stůl Nove Walnut
Pracovní stůl Nove Walnut je moderní pracovní stůl s industriálním charakterem, který kombinuje ořechový dekor pracovní desky s kovovým rámem. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do domácí pracovny, kanceláře i studentského pokoje… Více...
Cena: 3 149 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Pracovní stůl Nove Walnut je moderní pracovní stůl s industriálním charakterem, který kombinuje ořechový dekor pracovní desky s kovovým rámem. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do domácí pracovny, kanceláře i studentského pokoje.Konstrukce z 100% melaminem potažené dřevotřískové desky zajišťuje odolnost při každodenním používání, zatímco kovový rám poskytuje potřebnou stabilitu. Prostorná pracovní plocha nabízí dostatek místa pro notebook, dokumenty i další pracovní pomůcky a další úložné prostory pomáhají udržet pracovní místo přehledné.Parametry:
materiál: 100% melaminem potažená dřevotřísková deska
konstrukce: kovový rám
šířka: 120 cm
výška: 75 cm
hloubka: 60 cm
barva: ořech
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Označení | 88883 |
| Barva | tmavě hnědá |
| Dekor | ořech |
| Hloubka | 60 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




