Skříňka Mega Sonoma Oak Stripes I
Skříňka Mega Sonoma Oak Stripes I je moderní a dekorativní víceúčelová skříňka, která okamžitě upoutá pozornost díky originálnímu ombré pruhovanému čelu. Nabízí praktický úložný prostor uspořádaný do několika polic, takže se hodí do obývacího… Více...
Cena: 5 409 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Skříňka Mega Sonoma Oak Stripes I je moderní a dekorativní víceúčelová skříňka, která okamžitě upoutá pozornost díky originálnímu ombré pruhovanému čelu. Nabízí praktický úložný prostor uspořádaný do několika polic, takže se hodí do obývacího pokoje, ložnice i předsíně.Korpus z melaminované dřevotřísky E1 o tloušťce 18 mm zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Přední strana je chráněna UV povrchovou úpravou, která zabraňuje vyblednutí a opotřebení. Habrové nohy dodávají skříňce lehkost, zatímco kovové a provazové úchyty ji doplňují o moderní designový detail. Skříňku lze také připevnit ke stěně pro větší stabilitu.Parametry:
materiál: 100% melaminovaná dřevotříska
tloušťka: 18 mm
nohy: habrové dřevo
úchyty: kov + provaz
povrchová úprava: UV
šířka: 80 cm
výška: 127 cm
hloubka: 36 cm
výška police: 25,5 cm
výška nohou: 15 cm
barva: dub sonoma, dekor Stripes
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | hnědá |
| Dekor | dub sonoma |
| Hloubka | 36 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 127 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




