Hanah Home Knihovna Adriana dub/černá
Vneste do svého domova moderní industriální styl s touto elegantní knihovnou. Díky kombinaci dubového dekoru a černého kovového rámu působí knihovna robustně a zároveň esteticky. Je ideální do moderních i loftově laděných interiérů, kde se stane… Více...
Cena: 3 899 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Vneste do svého domova moderní industriální styl s touto elegantní knihovnou. Díky kombinaci dubového dekoru a černého kovového rámu působí knihovna robustně a zároveň esteticky. Je ideální do moderních i loftově laděných interiérů, kde se stane výrazným a praktickým prvkem.Tato knihovna je vyrobena ze 100% melaminem potažené dřevotřísky a doplněna stabilním kovovým rámem, který zajišťuje odolnost i při plném zatížení. Tloušťka 18 mm poskytuje dostatečnou pevnost, ať už knihovnu využijete ke knihám, dekoracím či osobním předmětům.Díky možnosti připevnění ke zdi je vhodná i do menších prostor. Poskytuje mnoho polic, které pomohou udržet váš domov organizovaný a přehledný. Kombinace barev dodá místnosti stylový kontrast a nadčasovou atmosféru.Parametry a specifikace
materiál: 100% melaminovaná dřevotříska
tloušťka desky: 18 mm
rám: kovový
šířka: 91,5 cm
výška: 124,5 cm
hloubka: 29,5 cm
výška police: 29,5 cm
barva: dub a černá
možnost připevnění ke stěně: ano
styl: moderní, industriální
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Označení | 133162 |
| Barva | černá |
| Hloubka | 29,5 cm |
| Hmotnost | 19,4 kg |
| Nosnost | 40 kg |
| Šířka | 91,5 cm |
| Výška | 124,5 cm |
| Země původu | Made in Türkiye |




