Skříňka Mega Sonoma Oak Trees II
Skříňka Mega Sonoma Oak Trees II upoutá svým originálním čelním motivem stromu, který působí elegantně a dodává nábytku přírodní charakter. Korpus v odstínu dub sonoma vytváří příjemně hřejivý dojem a skříňka se tak hodí do moderních i rustikálně… Více...
Cena: 6 219 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Skříňka Mega Sonoma Oak Trees II upoutá svým originálním čelním motivem stromu, který působí elegantně a dodává nábytku přírodní charakter. Korpus v odstínu dub sonoma vytváří příjemně hřejivý dojem a skříňka se tak hodí do moderních i rustikálně laděných interiérů. Stabilní habrové nohy dodávají lehkost a celý kus působí vzdušně. Uvnitř najdete praktické police s dostatkem místa pro uložení knih, dekorací i každodenních drobností.Parametry produktu
typ: víceúčelová skříňka
materiál: 100% melaminovaná dřevotříska
tloušťka materiálu: 18 mm
nohy: habr
úchytky: kovové a provazové
povrchová úprava: UV nátěr
rozměry: 95 × 111 × 36 cm (š × v × h)
výška polic: 19,8 cm
výška nohou: 15 cm
barva: dub sonoma / motiv stromu
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | zelená |
| Dekor | dub sonoma |
| Hloubka | 36 cm |
| Šířka | 95 cm |
| Výška | 111 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




