Skříňka Mega Sonoma Oak Flowers I
Skříňka Mega Sonoma Oak Flowers I je stylová víceúčelová skříňka, která zaujme jemným květinovým motivem a přinese do interiéru svěžest i originální dekorativní prvek. Nabízí praktické uspořádání s policemi, na které snadno uložíte knihy, textilie,… Více...
Cena: 5 409 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Skříňka Mega Sonoma Oak Flowers I je stylová víceúčelová skříňka, která zaujme jemným květinovým motivem a přinese do interiéru svěžest i originální dekorativní prvek. Nabízí praktické uspořádání s policemi, na které snadno uložíte knihy, textilie, dekorace či další domácí potřeby.Korpus je vyroben z melaminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm, která zajišťuje odolnost a snadnou údržbu. Habrové nohy dodávají skříňce lehkost a přírodní charakter, zatímco kovové a provazové úchytky podtrhují její jedinečný vzhled. UV povrchová úprava chrání dekor před poškrábáním a vyblednutím, takže si skříňka dlouhodobě zachová svou krásu. Pro bezpečné používání ji lze také připevnit ke stěně.Parametry:
materiál: 100% melaminovaná dřevotříska
tloušťka: 18 mm
nohy: habrové dřevo
úchyty: kov + provaz
povrch: UV ochranný nátěr
šířka: 80 cm
výška: 127 cm
hloubka: 36 cm
výška police: 25,5 cm
výška nohou: 15 cm
barva: dub sonoma + Flowers I dekor
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | fialová |
| Dekor | dub sonoma |
| Hloubka | 36 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 127 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




