Skládací jídelní stůl Patara White
Skládací jídelní stůl Patara White je chytré a stylové řešení pro malé i multifunkční prostory. Deska z melaminem potažené dřevotříska o tloušťce 18 mm poskytuje odolnost a snadnou údržbu, zatímco kompaktní provedení umožňuje stůl jednoduše složit… Více...
Cena: 1 999 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Skládací jídelní stůl Patara White je chytré a stylové řešení pro malé i multifunkční prostory. Deska z melaminem potažené dřevotříska o tloušťce 18 mm poskytuje odolnost a snadnou údržbu, zatímco kompaktní provedení umožňuje stůl jednoduše složit a ušetřit místo. Integrované praktické police pomohou udržet pořádek a mít všechny nezbytnosti vždy po ruce. Stůl lze navíc připevnit ke zdi, což zvyšuje stabilitu a bezpečnost při každodenním používání. Moderní design a čisté bílé provedení snadno zapadnou do jakéhokoli interiéru a dodají mu svěží, elegantní vzhled.Parametry produktu
materiál: 100% melaminem potažená dřevotříska
tloušťka: 18 mm
rozměry: 70 × 96 × 15 cm
maximální nosnost: 15 kg
barva: White
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | bílá |
| Hloubka | 15 cm |
| Nosnost | 15 kg |
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 96 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




