Skládací jídelní stůl Middle Walnut
Jídelní stůl Middle Walnut je chytrým řešením pro malé nebo víceúčelové prostory, kde je důležité využít místo opravdu efektivně. Díky skládací konstrukci jej během chvilky rozložíte a získáte větší plochu pro stolování či práci, a když ji… Více...
Cena: 3 739 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Jídelní stůl Middle Walnut je chytrým řešením pro malé nebo víceúčelové prostory, kde je důležité využít místo opravdu efektivně. Díky skládací konstrukci jej během chvilky rozložíte a získáte větší plochu pro stolování či práci, a když ji nepotřebujete, jednoduše jej složíte zpět. Deska z melaminem potažené dřevotříska o tloušťce 18 mm zajišťuje odolnost, stabilitu a snadnou údržbu. Teplý dekor ořech dodá interiéru elegantní, hřejivý vzhled, který krásně zapadne do moderních i tradičně laděných prostor.Uvnitř stolu naleznete praktické úložné police, které poskytují užitečný prostor pro drobnosti a pomohou udržet místnost organizovanou. Stůl je tak nejen stylový, ale také dokonale funkční.Parametry produktu
materiál: 100% melaminovaná dřevotříska
tloušťka desky: 18 mm
rozměry: 90 × 77 × 45 cm
barva: ořech
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Barva | tmavě hnědá |
| Dekor | ořech |
| Hloubka | 45 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 77 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




