Hanah Home Botník se sedákem Zulla tmavý dub
Botník Zulla Dark Oak je moderní a praktické řešení pro přehledné uložení obuvi v předsíni či chodbě. Tmavý dubový dekor působí elegantně a nadčasově a snadno zapadne do moderních i industriálně laděných interiérů.Korpus je vyroben ze 100%… Více...
Cena: 3 289 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Botník Zulla Dark Oak je moderní a praktické řešení pro přehledné uložení obuvi v předsíni či chodbě. Tmavý dubový dekor působí elegantně a nadčasově a snadno zapadne do moderních i industriálně laděných interiérů.Korpus je vyroben ze 100% melaminem potažené dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm, která zajišťuje pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Vnitřní uspořádání s více policemi nabízí dostatek prostoru pro každodenní obuv, včetně vyšších bot. Díky kompaktní výšce lze botník využít také jako praktickou odkládací plochu.Možnost upevnění na stěnu pomáhá šetřit místo na podlaze a přispívá k čistému a uspořádanému vzhledu předsíně.Parametry produktu:
materiál: 100% melaminem potažená dřevotřísková deska
tloušťka desky: 18 mm
šířka: 110 cm
výška: 43 cm
hloubka: 37 cm
výška police: 13,5 cm
barva / dekor: Dark Oak
Parametry:
| Výrobce | Hanah Home |
| Označení | 132669 |
| Barva | tmavě hnědá |
| Dekor | dub |
| Hloubka | 37 cm |
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 43 cm |
| Vyžaduje montáž | ano |
| Země původu | Made in Türkiye |




