4Home Vánoční deka Merry Christmas tree, 150 x 200 cm
Heboučká vánoční deka Merry Christmas tree od značky 4Home přinese do vašeho domova kouzelnou atmosféru svátků a příjemné teplo v chladných zimních dnech. Na zářivě červeném podkladu se vyjímá velký motiv zeleného vánočního stromku zdobeného… Více...
Cena: 349 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Heboučká vánoční deka Merry Christmas tree od značky 4Home přinese do vašeho domova kouzelnou atmosféru svátků a příjemné teplo v chladných zimních dnech. Na zářivě červeném podkladu se vyjímá velký motiv zeleného vánočního stromku zdobeného barevnými ozdobami a doplněného nožkami, který působí hravě a rozzáří každý interiér. Díky dekorativnímu provedení se deka stane nejen praktickým doplňkem, ale i půvabnou součástí sváteční výzdoby, ať už ji využijete v obývacím pokoji, ložnici nebo dětském koutku.Vyrobena je ze 100% polyesteru s certifikátem OEKO-TEX Standard 100, což zaručuje, že neobsahuje škodlivé látky a je vhodná i pro děti a alergiky. Materiál je mimořádně jemný a hřejivý, takže poskytne maximální pohodlí při odpočinku u televize, čtení nebo odpoledním spánku. Díky snadné údržbě zůstane deka dlouho krásná a hebká. Stačí ji prát na 30 °C a není třeba ji žehlit.S rozměry 150 x 200 cm poskytne dostatek prostoru pro pohodlné zabalení jedné osoby nebo přikrytí dvou lidí při společném posezení. Vánoční 3D motiv působí originálně a potěší malé i velké členy domácnosti. Tento kousek se tak hodí i jako milý dárek, který zahřeje nejen na těle, ale i na duši.Hlavní výhody produktu:
jemný a hřejivý materiál příjemný na dotek
roztomilý vánoční motiv s 3D detaily
certifikace OEKO-TEX Standard 100 pro bezpečné používání
snadná údržba bez nutnosti žehlení
ideální jako dekorace i praktický doplněk pro zimní večeryObsah balení:
1x vánoční deka Merry Christmas tree
Parametry:
| Výrobce | 4Home |
| Barva | červená |
| Délka | 200 cm |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Gramáž | 240 g/m2 |
| Materiál | 100% polyester |
| Rozměry | 150 x 200 cm |
| Sušička | ne |
| Šířka | 150 cm |
| Velikost | 150 x 200 cm |
| Žehlení | nesmí se žehlit |




