4Home Povlečení mikroflanel Nordic forest, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Zachumlejte se do jemného povlečení z mikroflanelu a užijte si zimu hezky v teple. Motiv s veselými zimními prvky, jako jsou stromečky, hvězdy a sobíci, vytváří útulnou atmosféru, která vám zaručeně zpříjemní odpočinek a dodá ložnici sváteční… Více...
Cena: 679 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Zachumlejte se do jemného povlečení z mikroflanelu a užijte si zimu hezky v teple. Motiv s veselými zimními prvky, jako jsou stromečky, hvězdy a sobíci, vytváří útulnou atmosféru, která vám zaručeně zpříjemní odpočinek a dodá ložnici sváteční nádech. Vzor v neutrálních a teplých odstínech šedé, černé a bílé se snadno sladí s různými interiéry. Měkoučký mikroflanel je díky své hřejivosti ideální materiál pro chladnější roční období a rozhodně potěší všechny malé i velké zmrzlíky. Mikroflanel rychle schne, nemusí se žehlit ani se nemačká a je šetrný i k citlivé pokožce. Peřina je oboustranná, z jedné strany se vzorem, druhá strana je jednobarevná. Polštář má vzor na obou stranách. Má praktické zapínání na zip.Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 220 cm
Parametry:
| Výrobce | 4Home |
| Barva | mix barev |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Gramáž | 240 g/m2 |
| Materiál | 100% polyester |
| pokyny k údržbě | mikroflanel |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývky | 140 x 220 cm |
| Typ postele | jednolůžko prodloužená délka |
| Velikost | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Zapínání | zip |
| Žehlení | nesmí se žehlit |




