Bavlněné pleny NEW BABY 70x80 cm STANDARD 10 ks
Bavlněné dětské pleny standardní kvality. Balení 10 ks. Rozměr 70x80 cm, 100% bavlna, gramáž: 115 g/m2. Pleny mají 2 okraje pevné a 2 zašité. Výrobek ověřen Textilním zkušebním ústavem, s.p., Brno. Nelze sušit v sušičce.- Produkt české značkyDélka:…
Cena: 367 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Bavlněné dětské pleny standardní kvality. Balení 10 ks. Rozměr 70x80 cm, 100% bavlna, gramáž: 115 g/m2. Pleny mají 2 okraje pevné a 2 zašité. Výrobek ověřen Textilním zkušebním ústavem, s.p., Brno. Nelze sušit v sušičce.- Produkt české značkyDélka: 18Šířka: 40Výška: 4
Parametry:
| Výrobce | NEW BABY |
| Označení | 211503 |
| Barva | bílá |
| Doporučené praní | 90 °C |
| Gramáž | 115 g/m2 |
| Materiál | 100% bavlna |
| Počet kusů v sadě | 10 ks |
| Rozměry | 70 x 80 cm |




