ARÔME HOME Závěs zatemňovací šedá, 135 x 245 cm
Dopřejte si klidný a příjemný interiér s tímto stylovým šedým závěsem, který kombinuje praktičnost s elegantním vzhledem. Díky stupni zatemnění 90 % účinně blokuje sluneční paprsky i nežádoucí vnější světlo, což oceníte nejen při odpočinku, ale i… Více...
Cena: 139 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Dopřejte si klidný a příjemný interiér s tímto stylovým šedým závěsem, který kombinuje praktičnost s elegantním vzhledem. Díky stupni zatemnění 90 % účinně blokuje sluneční paprsky i nežádoucí vnější světlo, což oceníte nejen při odpočinku, ale i během horkých letních dnů.Závěs je již připraven k pověšení – je vybaven kroužky o průměru 5 cm, které snadno navléknete na běžnou garnýž. Je vyroben z kvalitního polyesteru s gramáží 280 GSM, což zajišťuje dlouhou životnost a příjemný vzhled látky.Součástí balení je 1 kus závěsu o rozměru 135 x 245 cm, který se skvěle hodí do ložnice, obývacího pokoje i pracovny. Kromě funkčnosti navíc závěs krásně zútulní každý interiér.
Parametry:
| Výrobce | Arôme |
| Barva | světle šedá |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Gramáž | 280 g/m2 |
| Materiál | 100% polyester |
| Počet kusů v sadě | 1 ks |
| Šířka | 135 cm |
| Velikost | 135 x 245 cm |
| Výška | 245 cm |




