Kvalitex Bavlněné povlečení Nordic Grid modrá, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Povlečení z kolekce Nordic je vyrobené z kvalitní husté bavlněné tkaniny. Barevné ladění i vzory vychází ze skandinávského stylu, charakteristického světlými barvami a decentním zdobením. Moderní povlečení Grid v elegantní modré barvě zaujme svým… Více...
Cena od: 959 - 989 Kč 2 obchody
Detailní popis:
Povlečení z kolekce Nordic je vyrobené z kvalitní husté bavlněné tkaniny. Barevné ladění i vzory vychází ze skandinávského stylu, charakteristického světlými barvami a decentním zdobením. Moderní povlečení Grid v elegantní modré barvě zaujme svým geometrickým vzorem tvořeným bílými liniemi. Stylový a nadčasový design snadno doladí jakýkoli interiér ložnice.Povlečení se běžně vyrábí se zipovým uzávěrem. Všitý zip patří dnes mezi vysoce žádané a to z důvodu velmi snadného převlékání lůžkovin. K výrobě je použit zipový uzávěr s peckovým jezdcem, který nikterak nevyčnívá z povlečení. Zapínání povlečení je vyrobené s tzv. zámkem, kde není zip v plné šíři povlečení, ale je odšitý 10cm od kraje, rohy povlečení jsou tedy zpevněné. Před prvním použitím prosím povlečení vyperte. Rozměry povlečení uvádíme již po vysrážení, kde je nové povlečení vyrobeno s rozměrovou rezervou. Srážlivost bavlněných tkanin patří k běžným vlastnostem. Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilní etiketě na výrobku. Nedoporučujeme ložní prádlo sušit v sušičce, ale pokud přesto chcete použít sušičku, zvolte delší program s nižší teplotou sušení. Určitě povlečení perte, sušte a žehlete naruby. Žehlit povlečení doporučujeme v mírně navlhčeném stavu, protože přeschlé povlečení se Vám bude velmi špatně žehlit.Ložní povlečení je vyrobené v ČR.Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 220 cm
Parametry:
| Výrobce | Kvalitex |
| Označení | 2147483647 |
| Barva | modrá |
| Doporučené praní | 60 °C |
| Gramáž | 110 g/m2 |
| Materiál | 100% bavlna |
| pokyny k údržbě | bavlna |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývky | 140 x 220 cm |
| Sušička | ano |
| Typ postele | jednolůžko prodloužená délka |
| Velikost | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Zapínání | zip |
| Žehlení | doporučujeme žehlit na střední teplotu |




