Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Louka růžová, 240 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm
Ložní povlečení je vyrobeno z velmi jemné tkaniny s vysokou hustotou jemných přízí. Bavlněné povlečení LOUKA růžová je poseto jemným lučním kvítím v růžových a modrých odstínech. Ložní povlečení je vyrobeno z bavlněné tkaniny. Materiál používaný… Více...
Cena: 1 739 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Ložní povlečení je vyrobeno z velmi jemné tkaniny s vysokou hustotou jemných přízí. Bavlněné povlečení LOUKA růžová je poseto jemným lučním kvítím v růžových a modrých odstínech. Ložní povlečení je vyrobeno z bavlněné tkaniny. Materiál používaný pro výrobu povlečení je velmi jemný a příjemný na omak a to díky vysoké hustotě dostavy jemných přízí.Povlečení se běžně vyrábí se zipovým uzávěrem. Všitý zip patří dnes mezi vysoce žádané a to z důvodu velmi snadného převlékání lůžkovin. K výroběje použit zipový uzávěr s peckovým jezdcem, který nikterak nevyčnívá z povlečení. Zapínání povlečení je vyrobené s tzv. zámkem, kde není zip v plné šíři povlečení, ale je odšitý 10cm od kraje, rohy povlečení jsou tedy zpevněné. Před prvním použitím prosím povlečení vyperte. Rozměry povlečení uvádíme již po vysrážení, kde je nové povlečení vyrobeno s rozměrovou rezervou. Srážlivost bavlněných tkanin patří k běžným vlastnostem.Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilní etiketě na výrobku. Nedoporučujeme ložní prádlo sušit v sušičce, ale pokud přesto chcete použít sušičku, zvolte delší program s nižší teplotou sušení. Určitě povlečení perte, sušte a žehlete naruby. Ložní povlečení je vyrobené v ČR.Souprava obsahuje:
2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 240 x 220 cm
Parametry:
| Výrobce | Kvalitex |
| Barva | růžová |
| Doporučené praní | 60 °C |
| Materiál | 100% bavlna |
| pokyny k údržbě | bavlna |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývky | 240 x 220 cm |
| Sušička | ano |
| Typ postele | dvoulůžko prodloužená délka |
| Velikost | 240 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm |
| Zapínání | zip |
| Žehlení | doporučujeme žehlit na střední teplotu |




