Povlečení Kvalitex | Modrá | Home | ONE SIZE
Příjemné bavlněné povlečení pro teenagery a mladé s moderním vzorem nesmí chybět v ložnici příznivce in-line bruslení. Povlečení je ve světlých odstínech modré a šedé barvy. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od… Více...
Cena: 789 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Příjemné bavlněné povlečení pro teenagery a mladé s moderním vzorem nesmí chybět v ložnici příznivce in-line bruslení. Povlečení je ve světlých odstínech modré a šedé barvy. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje. Díky tomuto odšití je ložní povlečení v rozích pevné a stabilní. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 - 7 cm. Rozměr povlečení je uváděn po vysrážení. Vyrobeno v České republice. Souprava obsahuje:
1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
Parametry:
| Výrobce | Kvalitex |
| Barva | modrá |
| Doporučené praní | 60 °C |
| Materiál | 100% bavlna |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývky | 140 x 200 cm |
| Typ postele | jednolůžko standard |
| Velikost | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Zapínání | zip |




