Tescoma Dóza FRESHBOX 2 l, vysoká, 2 l
Vynikající pro skladování a přenášení potravin. Opatřeno vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem - potraviny vydrží déle čerstvé a svěží, uchovávají své aroma, při přenášení nevytékají. Vyrobeno z odolného plastu, opatřeno kvalitním silikonovým…
Cena: 249 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Vynikající pro skladování a přenášení potravin. Opatřeno vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem - potraviny vydrží déle čerstvé a svěží, uchovávají své aroma, při přenášení nevytékají. Vyrobeno z odolného plastu, opatřeno kvalitním silikonovým těsněním. Odolné od -18 do +110° C, vhodné do ledničky, mrazničky a mikrovlnné trouby, vhodné do myčky. 5 roků záruka.
Parametry:
| Výrobce | Tescoma |
| Označení | 892078 |
| Barva | čirá |
| Hloubka | 28 cm |
| Hmotnost | 0,22 kg |
| Materiál | plast + silikon |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 2 l |
| Šířka | 11,5 cm |
| Velikost | 2 l |
| Výška | 8 cm |




