Fotografie Acylpyrin tbl.10x500mg

Acylpyrin tbl.10x500mg

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je účinná látka proti bolesti, horečce i zánětu. Acylpyrin je účinný na horečku při akutních respiračních onemocněních chřipkového charakteru a onemocněních z nachlazení. Dále je účinný na bolesti hlavy a… Více...

Cena od: 33 - 65 2 obchody

Porovnat ceny

Vytisknout stránku

Sdílet na Facebooku




Detailní popis:

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je účinná látka proti bolesti, horečce i zánětu. Acylpyrin je účinný na horečku při akutních respiračních onemocněních chřipkového charakteru a onemocněních z nachlazení. Dále je účinný na bolesti hlavy a zubů, a na záněty kloubů a svalů, zejména revmatického původu. Obsah: 10 tablet Dávkování: Dávkování je vždy individuální v závislosti na charakteru základního onemocnění, intenzitě a frekvenci bolesti nebo na průběhu febrilního stavu.Obvykle se podává dospělým a mladistvým nad 16 let 500 - 1000 mg ASA v jednorázové dávce, kterou je možno opakovat v intervalu 4 - 8 hodin. Maximální denní dávka je 4 g kyseliny acetylsalicylové.



Použití: Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé nad 16
let

Parametry:

VýrobceHerbacos Recordati
Označení1625251
Cesta podáníPerorálně
Léková formaTableta
ProPro muže, Pro ženy
Režim výdejeVolně prodejné HVLP
Trápí měbolest hlavy, migréna, bolest kloubů, svalů, šlach, bolest zubů, menstruační bolesti
Pharmacotherapeuticá skupinaAnalgetiku, antipyretikum, antiflogistikum
VýrobceHERBACOS-BOFARMA, S.R.O., PARDUBICE

Popis, fotografie a parametry produktu Acylpyrin tbl.10x500mg jsou získány z jednotlivých nabídek internetových obchodů. Před zakoupením produktu doporučujeme tyto informace (v konkrétním internetovém obchodě) překontrolovat.

Další nabídky:

Fotografie Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

1 obchod za 39,- Kč

Fotografie Anopyrin 400mg tbl.10x400mg

Anopyrin 400mg tbl.10x400mg

1 obchod za 26,- Kč

Fotografie Paralen 500 supp.5x500mg

Paralen 500 supp.5x500mg

1 obchod za 39,- Kč