Bellatex Sedák Adéla prošívaný šedá, 40 x 40 cm, sada 2 ks, 18 x 28 cm
Praktické a pohodlné sedáky ADÉLA zajistí příjemné sezení a zároveň elegantně doplní vzhled vašeho interiéru. Díky měkké výplni poskytují tepelný komfort a jsou ideální pro každodenní použití v kuchyni, jídelně i na chalupě.Sedáky se snadno… Více...
Cena: 389 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Praktické a pohodlné sedáky ADÉLA zajistí příjemné sezení a zároveň elegantně doplní vzhled vašeho interiéru. Díky měkké výplni poskytují tepelný komfort a jsou ideální pro každodenní použití v kuchyni, jídelně i na chalupě.Sedáky se snadno upevňují ke židlím pomocí šňůrek, takže drží pevně na svém místě. Kvalitní bavlněný potah je příjemný na dotek a snadno se udržuje.Specifikace:
Balení: 2 ks
Vrchní materiál: 100 % bavlna
Gramáž: 135 g/m²
Výplň: 100 % polyuretan (molitanová drť)
Výška sedáku: cca 5 cmÚdržba:
Praní na 30 °C (mírný program)
Šetrné odstředění
Žehlení do 110 °C
Parametry:
| Výrobce | Bellatex |
| Barva | šedá |
| Doporučené praní | 30 °C |
| Gramáž | 135 g/m2 |
| Materiál | 100% bavlna |
| Materiál výplně | 100% polyuretan |
| Počet kusů v sadě | 2 ks |
| Rozměry | 40 x 40 cm |
| Sušička | ne |
| Výška | 5 cm |




