Bellatex Bavlněné povlečení Dlaždice, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Kvalitní bavlněné povlečení značky Bellatex ze 100% přírodní bavlny je ideální volbou pro každodenní komfortní spánek. Použitý materiál o gramáži 135 g/m² je prodyšný, hebký na dotek a velmi dobře absorbuje vlhkost, díky čemuž zajišťuje příjemné… Více...
Cena: 759 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Kvalitní bavlněné povlečení značky Bellatex ze 100% přírodní bavlny je ideální volbou pro každodenní komfortní spánek. Použitý materiál o gramáži 135 g/m² je prodyšný, hebký na dotek a velmi dobře absorbuje vlhkost, díky čemuž zajišťuje příjemné prostředí po celou noc.Povlečení je vybaveno praktickým zapínáním na zip s peckovým jezdcem, které je vhodné i pro mandlování. Snadná údržba a dlouhá životnost z něj dělají skvělou volbu do každé ložnice. Díky neutrálním barvám béžové a bílé se snadno kombinuje s ostatním bytovým textilem a působí čistě a elegantně.Údržba: dodržujte symboly údržby uvedené na textilní etiketě
praní na 60 °C (mírný postup)
doporučujeme prát naruby se zapnutými zipy
sušení v sušičce na nízkou teplotu
žehlení do 150 °CObsah balení:
1× povlak na přikrývku 140 × 200 cm
1× povlak na polštář 70 × 90 cm
Parametry:
| Výrobce | Bellatex |
| Barva | béžová |
| Doporučené praní | 60 °C |
| Gramáž | 135 g/m2 |
| Materiál | 100% bavlna |
| pokyny k údržbě | bavlna |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývky | 140 x 200 cm |
| Sušička | ano |
| Typ postele | jednolůžko standard |
| Velikost | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Zapínání | zip |
| Žehlení | doporučujeme žehlit na střední teplotu |




