Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem tmavě šedá , 100 x 200 cm
Napínací jerseyová prostěradla s elastanem jsou vyrobena z 95 % bavlny a 5 % elastanu. Jsou výjimečně hebká a jemná. Díky elastanu jsou velice pružná, lépe obepnou matraci a výborně na ní drží tvar.Výška rohu prostěradla je 25 cm, ideální jsou na… Více...
Cena: 549 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Napínací jerseyová prostěradla s elastanem jsou vyrobena z 95 % bavlny a 5 % elastanu. Jsou výjimečně hebká a jemná. Díky elastanu jsou velice pružná, lépe obepnou matraci a výborně na ní drží tvar.Výška rohu prostěradla je 25 cm, ideální jsou na matrace o výšce do 20 cm.Pro zachování stálobarevnosti doporučujeme prát odděleně na 40 °C. Prostěradla jsou nemačkavá a nemusí žehlit.
Parametry:
| Výrobce | Bellatex |
| Barva | tmavě šedá |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Gramáž | 165 g/m2 |
| Materiál | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Rozměry | 100 x 200 cm |
| Sušička | ne |
| Typ postele | jednolůžko standard |
| Velikost | 100 x 200 cm |




