Polštář Bellatex Kamilka Standard 70x90 cm 800 g
Polštář Bellatex Kamilka Standard ... český výrobek ... Rozměr: 70x90 cm Polštář Kamilka Standard má povlak s proševem bez zipu. Výplň tvoří polyesterové kuličky. Polštár je vyplněn vysoce kvalitním kuličkovým dutým vláknem, které je určeno… Více...
Cena: 749 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Polštář Bellatex Kamilka Standard
... český výrobek ...
Rozměr: 70x90 cm
Polštář Kamilka Standard má povlak s proševem bez zipu. Výplň tvoří polyesterové kuličky.
Polštár je vyplněn vysoce kvalitním kuličkovým dutým vláknem, které je určeno speciálně pro výrobu protialergických polštářů. Polštáře se díky těmto kvalitním kuličkám dají snadno naklepat a nemění tvar. Polštář je vhodný pro alergiky a astmatiky.
Dezén: 5700/0800 800g
Složení materiálu:
vrchní materiál - 100% polyester
výplň - 100% polyester ( duté vlákno )
Gramáž: hmotnost pouze výplňového materiálu 800g
Údržba a praní:
praní na 60°C,
chemicky nečistit,
nebělit,
lze sušit v sušičce,
nepoužívat aviváž,
Při praní dodržujte pokyny od výrobce uvedené na etiketě.
Odstíny barev u fotografií nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Záleží na nastavení Vašeho monitoru a na kvalitě použité fotografie.
Parametry:
| Výrobce | Bellatex |
| Barva | bílá |
| Doporučené praní | 40 °C |
| Hmotnost výplně | 900 g |
| Materiál povrchové tkaniny | 100% polyester |
| Materiál výplně | 100% polyesterové kuličky |
| Rozměry polštáře | 70 x 90 cm |
| Velikost | 70 x 90 cm |
| Zapínání | zip |




