Polštář Vánoční motiv sametová, 45 x 45 cm
Vytvořte si kouzelnou vánoční atmosféru s dekorativním polštářem s vánočním motivem. Jeho měkký a hebký povrch spolu s krásným svátečním designem přinese do vašeho domova teplo a pohodu. Polštář je vyroben z kvalitního polyesteru a má nadýchanou… Více...
Cena: 199 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Vytvořte si kouzelnou vánoční atmosféru s dekorativním polštářem s vánočním motivem. Jeho měkký a hebký povrch spolu s krásným svátečním designem přinese do vašeho domova teplo a pohodu. Polštář je vyroben z kvalitního polyesteru a má nadýchanou výplň z dutého vlákna, díky čemuž je nejen stylový, ale i pohodlný na odpočinek. Skvěle se hodí na pohovku, křeslo nebo postel a dokonale doplní vaši vánoční výzdobu. Užijte si svátky v útulném prostředí a dopřejte si pohodlí s tímto krásným polštářkem, který je zároveň skvělým dárkem pro vaše blízké.
Parametry:
| Výrobce | Autronic |
| Barva | krémová |
| Doporučené praní | 30 °C |
| Materiál | 100% polyester |
| Materiál povrchové tkaniny | 100% polyester |
| Materiál výplně | 100% polyester (duté vlákno) |
| Rozměry polštáře | 45 x 45 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | 45 x 45 cm |




