Banquet Termoska nerezová AVANZA 0,5 l, metalická měděná, 0,5 l
Do školy, do práce nebo na cesty. Ať už se chystáte kamkoliv, tato nerezová termoska Avanza Metallic Copper značky Banquet vám přijde vhod. Nerezová vakuová termoska ve dvouplášťovém provedení. Vnější i vnitřní povrch vyroben z nerezu 201,… Více...
Cena: 269 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Do školy, do práce nebo na cesty. Ať už se chystáte kamkoliv, tato nerezová termoska Avanza Metallic Copper značky Banquet vám přijde vhod.
Nerezová vakuová termoska ve dvouplášťovém provedení. Vnější i vnitřní povrch vyroben z nerezu 201, plastový uzávěr – clip pro snadné použití (jedním stiskem se termoska otevře, druhým zavře). Víčko termosky lze použít jako pohárek na pití. Nerezové termosky jsou velmi odolné a bezpečné, nehrozí rozbití vložky či opaření při manipulaci. Teplotní pokles je závislý na teplotě nápoje při plnění, množství nápoje. Tekutina v termosce vydrží horká 12 hodin, studená 24 hodin.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | měděná |
| Hmotnost | 0,32 kg |
| Materiál | nerez + plast |
| Myčka | ne |
| Objem | 0,5 l |
| Průměr | 7 cm |
| Velikost | 0,5 l |
| Výška | 24 cm |




