Banquet Sada misek Shape 14,3 cm, 6 ks
Krásná miska Shape v jemné krémové barvě s dekorem krajky je perfektním doplňkem pro vaši kolekci domácího nádobí. Vyrobena z kvalitní keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí. Nabízíme jako sadu 6 kusů.
Cena: 489 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Krásná miska Shape v jemné krémové barvě s dekorem krajky je perfektním doplňkem pro vaši kolekci domácího nádobí. Vyrobena z kvalitní keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí. Nabízíme jako sadu 6 kusů.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | šedá |
| Materiál | keramika |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 600 ml |
| Počet kusů v sadě | 6 ks |
| Průměr | 14,3 cm |
| Výška | 7,5 cm |




