Banquet forma na vánočku s nepřilnavým povrchem Culinara 38x16x6 cm
Forma na vánočku Banquet Culinaria je vyrobena z karbonové oceli s nepřilnavým povrchem (Xynflon). Vnější i vnitřní povrch je v šedostříbrném provedení. Výška formy je 6 cm, tloušťka materiálu je 0,4 mm. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi…
Cena: 219 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Forma na vánočku Banquet Culinaria je vyrobena z karbonové oceli s nepřilnavým povrchem (Xynflon). Vnější i vnitřní povrch je v šedostříbrném provedení. Výška formy je 6 cm, tloušťka materiálu je 0,4 mm. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhézní vlastnosti a snadno se udržuje.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | stříbrná |
| Délka | 38 cm |
| Materiál | karbonová ocel |
| Mikrovlnka | ne |
| Myčka | ne |
| Sezóna | Vánoce |
| Šířka | 16 cm |
| Výška | 6 cm |




