BANQUET MILTON 12 cm 0,78 l smaltovaný hrnec, 12 cm
Smaltovaný hrnec Milton o objemu 0,78 l je skvělý pomocník pro přípravu zdravých a chutných pokrmů. Poklice i hrnec s červenou smaltovanou glazurou, černým dnem na vnější straně, s krémovou barvou na vnitřní straně. Hrnec lze používat na všechny…
Cena: 359 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Smaltovaný hrnec Milton o objemu 0,78 l je skvělý pomocník pro přípravu zdravých a chutných pokrmů. Poklice i hrnec s červenou smaltovanou glazurou, černým dnem na vnější straně, s krémovou barvou na vnitřní straně. Hrnec lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce. Tloušťka stěny 0,7 mm.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | červená |
| Elektrika | ano |
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Indukce | ano |
| Materiál | smalt |
| Mikrovlnka | ne |
| Myčka | ne |
| Objem | 0,78 l |
| Plyn | ano |
| Průměr | 12 cm |
| Sklokeramika | ano |
| Velikost | 12 cm |
| Výška | 8 cm |




