Sportwell Plavecké ploutve L (EU 44–48), L
Ploutve plavecké značky SPORTWELL v plastovém provedení jsou skvělou pomůckou pro potápění ve vodě. Barva černá s oranžovými detaily. Velikost L (EU 44–48). Určeno pro osoby od 12 let.Rozměry ploutví (d x š x v): 47 x 20 x 8,5 cm
Cena: 459 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Ploutve plavecké značky SPORTWELL v plastovém provedení jsou skvělou pomůckou pro potápění ve vodě. Barva černá s oranžovými detaily. Velikost L (EU 44–48). Určeno pro osoby od 12 let.Rozměry ploutví (d x š x v): 47 x 20 x 8,5 cm
Parametry:
| Výrobce | SPORTWELL |
| Barva | černá |
| Délka | 47 cm |
| Doporučený věk od | 12 let |
| Hmotnost | 0,96 kg |
| Materiál | plast |
| Šířka | 20 cm |
| Velikost | L |
| Výška | 8,5 cm |




