Sportwell Plavecké ploutve S (EU 34–38), S
Ploutve plavecké značky SPORTWELL v plastovém provedení jsou skvělou pomůckou pro potápění ve vodě. Barva černá s oranžovými detaily. Velikost S (EU 34–38). Určeno pro osoby od 12 let.Rozměry ploutví (d x š x v): 43 x 18 x 6 cm
Cena: 439 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Ploutve plavecké značky SPORTWELL v plastovém provedení jsou skvělou pomůckou pro potápění ve vodě. Barva černá s oranžovými detaily. Velikost S (EU 34–38). Určeno pro osoby od 12 let.Rozměry ploutví (d x š x v): 43 x 18 x 6 cm
Parametry:
| Výrobce | SPORTWELL |
| Barva | oranžová, černá |
| Délka | 43 cm |
| Doporučený věk od | 12 let |
| Hmotnost | 0,76 kg |
| Materiál | plast |
| Šířka | 18 cm |
| Velikost | S |
| Výška | 6 cm |




