Sportwell Potapěčská maska junior, modrá
Dětská potápěčská maska značky SPORTWELL je skvělou pomůckou pro výuku plavání i zábavu ve vodě. Nedělený zorník masky je z polykarbonátového skla a lícní maska a popruh z PVC. Barva masky je modrá s oranžovým rámečkem. Určené pro děti od 6 let.…
Cena: 249 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Dětská potápěčská maska značky SPORTWELL je skvělou pomůckou pro výuku plavání i zábavu ve vodě. Nedělený zorník masky je z polykarbonátového skla a lícní maska a popruh z PVC. Barva masky je modrá s oranžovým rámečkem. Určené pro děti od 6 let. Rozměry masky (š x v x h): 15 x 8,4 x 3,8 cm
Parametry:
| Výrobce | SPORTWELL |
| Barva | oranžová, modrá |
| Doporučený věk od | 6 let |
| Hloubka | 3,8 cm |
| Hmotnost | 0,17 kg |
| Materiál | polykarbonát, PVC |
| Šířka | 15 cm |
| Výška | 8,4 cm |




