Banquet Servírovací sada misek BRILLANTE Bamboo
Sada 5 ks servírovacích porcelánových misek Brillante Bamboo na bambusovém prkénku o rozměru 20 x 20 cm, je praktická sada pochutinových misek o velikosti misky 8 x 8 x 4 cm. UPOZORNĚNÍ: bambusový tác otírat pouze vlhkým hadříkem.
Cena: 489 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Sada 5 ks servírovacích porcelánových misek Brillante Bamboo na bambusovém prkénku o rozměru 20 x 20 cm, je praktická sada pochutinových misek o velikosti misky 8 x 8 x 4 cm. UPOZORNĚNÍ: bambusový tác otírat pouze vlhkým hadříkem.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | bílá |
| Hloubka | 20 cm |
| Materiál | porcelán |
| Mikrovlnka | ne |
| Myčka | ano |
| Šířka | 20 cm |
| Výška | 4,5 cm |




