Banquet Misky dělené BRILLANTE Bamboo
Kulaté dělené porcelánové misky s bambusovým držákem o celkových rozměrech 24 x 24 x 18,5 cm. Miska je ideální pro servírování různých druhů oříšků, sušeného ovoce, oliv apod. UPOZORNĚNÍ: Umývat ručně, bambusové držadlo otřít vlhkým hadříkem.
Cena: 499 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Kulaté dělené porcelánové misky s bambusovým držákem o celkových rozměrech 24 x 24 x 18,5 cm. Miska je ideální pro servírování různých druhů oříšků, sušeného ovoce, oliv apod. UPOZORNĚNÍ: Umývat ručně, bambusové držadlo otřít vlhkým hadříkem.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | bílá |
| Délka | 24 cm |
| Materiál | porcelán |
| Mikrovlnka | ne |
| Myčka | ne |
| Šířka | 24 cm |
| Výška | 18,5 cm |




