BANQUET Miska keramická HEART 660 ml, hnědá
Keramická miska je stvořená na letní saláty nebo lahodné polévky. Její jednoduchý vzhled vám navodí příjemnou atmosféru a dodá šmrnc každému stolování.
Cena: 219 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Keramická miska je stvořená na letní saláty nebo lahodné polévky. Její jednoduchý vzhled vám navodí příjemnou atmosféru a dodá šmrnc každému stolování.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | hnědá |
| Materiál | keramika |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 660 ml |
| Průměr | 14 cm |
| Výška | 8,8 cm |




