BANQUET Hrnek keramický HEART 500 ml, béžový
Keramický hrnek HEART na horké i studené nápoje. Můžete si v pohodlí domova užít příjemnou atmosféru s vašim oblíbeným čajem nebo výbornou kávou. Udělejte si příjemný start do nového dne s hrnkem naplněným vším, co máte rádi. Hrnek lze používat do…
Cena: 219 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Keramický hrnek HEART na horké i studené nápoje. Můžete si v pohodlí domova užít příjemnou atmosféru s vašim oblíbeným čajem nebo výbornou kávou. Udělejte si příjemný start do nového dne s hrnkem naplněným vším, co máte rádi. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | béžová |
| Materiál | keramika |
| Mikrovlnka | ano |
| Myčka | ano |
| Objem | 500 ml |
| Průměr | 8,3 cm |
| Výška | 10,3 cm |




