Banquet Hrnek cestovní dvoustěnný MATTY 400 ml, růžová
Cestovní hrnek MATTY dvoustěnný, je vhodný na teplé i studené nápoje. Vnější část je vyrobena z nerezi 201 a vnitřní část z nerezi 304.
Cena: 269 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Cestovní hrnek MATTY dvoustěnný, je vhodný na teplé i studené nápoje. Vnější část je vyrobena z nerezi 201 a vnitřní část z nerezi 304.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Barva | růžová |
| Materiál | nerez + plast |
| Mikrovlnka | ne |
| Myčka | ne |
| Objem | 400 ml |
| Průměr | 7,9 cm |
| Výška | 20 cm |




