Termoska Bodo 430ml metal zlatá 48788667 A84:114049
Cestovní termoska BODO o objemu 430 ml má vnější i vnitřní povrch z nerezi a plastové vyklápěcí víčko. Díky dvoustěnnému provedení si udrží nápoj déle svou teplotu. Víčko se otevírá stisknutím pojistky, u které je zámek zabraňující nechtěnému …
Cena: 249 Kč 1 obchod
Detailní popis:
Cestovní termoska BODO o objemu 430 ml má vnější i vnitřní povrch z nerezi a plastové vyklápěcí víčko. Díky dvoustěnnému provedení si udrží nápoj déle svou teplotu. Víčko se otevírá stisknutím pojistky, u které je zámek zabraňující nechtěnému otevření termosky.
Parametry:
| Výrobce | Banquet |
| Označení | 114049 |
| Barva | zlatá |
| Materiál | nerez + plast |
| Mikrovlnka | ne |
| Myčka | ne |
| Objem | 430 ml |
| Průměr | 6,5 cm |
| Výška | 23,5 cm |




